KONST / Litografier / Litografier 14244102
nr 1424 4102
Litografier
14 st, Porträtt av kungligheter och adel. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 32x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:46:12
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr